Відвідувачам

Підготовка пацієнта до здачі загальноклінічних аналізів

Загальний аналіз сечі – після ретельної гігієни зовнішніх статевих органів збирають усю ранкову порцію сечі (приблизно 50-100 мл) в суху, чисту ємність. Сечу зберігати до дослідження можна не більше 1,5-2 годин. (більше…)

Туберкульоз – це серйозно

Туберкульоз є серйозним інфекційним захворюванням, яке зазвичай вражає легені. Передається ця хвороба повітряно-краплинним шляхом, особливо багато шансів їм заразитися, часто контактуючи з хворим. (більше…)

Йодпрофілактика

За даними учених, середнє споживання йоду в нашій країні складає від 40 до 80 мкг в день, що в 3 рази менше рекомендованою Всесвітньою організацією охорони здоров’я норми. Для задоволення потреби організму в йоді, рекомендуються наступні норми його
щоденного споживання, запропоновані ВООЗ в 1996 році (більше…)

Інформація для батьків дітей у віці до 1 року

ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕЧНОГО СНУ НЕМОВЛЯТ

Народження малюка для будь-якої сім’ї знаменна і чарівна подія. Тепер усе життя батьків повністю присвячене дитині, його безпеці і підтримці здоров’я. У перші місяці життя батькам слід з особливою увагою віднестися до організації сну малюка, оскільки зневага цій вимозі призводить до сумних результатів. (більше…)

Пам’ятка про грип

ПАМ’ЯТКА
ПРО ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ І ЙОГО УСКЛАДНЕНЬ
Шановні пацієнти КНП “
Міський перинатальний центр”

Жінки під час вагітності і в післяпологовому періоді відносяться до групи підвищеного ризику розвитку несприятливих наслідків захворювання грипом H1N1. При вагітності найбільш підвищений ризик спостерігається з 16 до 40 тижнів. (більше…)