Новини

Ми так багато знаємо про користь грудного вигодовування (ГВ)

І, напевно, кожна з мам мріє годувати свого малюка грудьми, щоб дати йому все найкраще. Але налагодити годування новонародженого не завжди вдається.

Ще більше хвилювання виникає, коли після щоденного зважування у пологовому будинку мама чує, що дитина втрачає вагу. Дитині не вистачає молока? (більше…)

Сценарій “ідеальних” пологів

“Ідеальні пологи” у поданні кожної окремої мами – поняття індивідуальне. Але, безперечно, кожній хочеться, щоб у неї все вийшло так, як їй буде максимально комфортно і без неприємних несподіванок.

Звичайно ж, знати наперед на 100% все, що чекає на маму в день появи на світ її малюка неможливо, однак, є моменти, які можна і бажано обговорити заздалегідь, щоб нам було простіше підготуватися і взаємодіяти

Всі побажання мами, по можливості, враховуватимуться, якщо вони не становлять ризику для неї та малюка і не ускладнюють перебіг пологів. (більше…)

Хімія материнського щастя

Емоції під час пологів хтось порівнює зі стрибком з парашутом, а хтось і з польотом у космос, але назвати цей стан пересічним, гадаю, не вийде ні у кого.
Зроблено важку роботу, організм витратив величезну кількість енергії… Але щастя та ейфорія, всупереч втомі, виходять на перший план і накривають з головою. Звідки береться такий душевний підйом? (більше…)

Чи всі діти кричать при народженні?

Найбажаніший для молодої мами звук – крик новонародженого крихти, що заповнює все навколо і у появи цього дзвінкого звуку є свій механізм

Після появи світ організм малюка отримує повну автономність. З цього моменту ті органи та системи, які не працювали, поки малюк перебував у животі у мами, починають виконувати свою місію. (більше…)

Що цікавого відбувається протягом перших 120 хвилин після народження дитини?

Мама відразу знайомиться з малюком і називає вголос стать дитини поки пуповина ще не перетнула.
Дитину обтирають стерильною пелюшкою. Вкривають його ковдрою на животі у мами і надягають на нього шапочку, шкарпетки, щоб унеможливити тепловтрати. (більше…)

Одномісна або двомісна палата – яку краще обрати?

Кожній мамі хочеться почувати себе після пологів настільки комфортно, наскільки це можливо. Яку палату краще вибрати? Тут думки жінок розходяться, воно і зрозуміло – всі ми різні, універсального рецепту немає ні для кого. (більше…)

Старші діти

Незабаром ваша сім’я стане більше і у вашої дитини з’явиться братик або сестричка. Старші діти моментально змінюються в поведінці і може почати зароджуватися дитяча ревнощі, яка може бути небезпечна, особливо, для новонародженого малюка. (більше…)

Коли потрібно перерізати пуповину?

Пуповина пов’язує малюка з організмом мами під час вагітності та ще якийсь час після народження. Через неї з потоком крові від плаценти в організм новонародженого надходить кисень, мікроелементи, стовбурові клітини, а найголовніше, червоні кров’яні тільця – еритроцити. (більше…)

Грудне вигодовування – це чудово, згодні?

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Близько 170-ти країн світу щорічно приєднуються до заходів підтримки та популяризації вигодовування немовлят материнським молоком. (більше…)

Ви дуже часто запитують про дихання під час пологів.

Звісно, природа і тут все продумала. Як правило, жінки самі знають як дихати, навіть не доводиться нічого розповідати. Проте деякі вважають що дихання має бути якимось особливим, тому зараз обговоримо які види дихання можуть бути. (більше…)