Відділення інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатологічною бригадою.

Відділення інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатологічною бригадою було відкрито у 1995 році та розраховано на 12 ліжок. На оснащенні сучасні апарати штучної вентиляції легень за допомогою яких  впроваджена традиційна, неінвазійна та високочастотна вентиляція новонароджених. Контроль за параметрами постійно проводиться за допомогою мультифункціональних моніторів, температура тіла та вологість повітря підтримується у нормі завдяки сучасним  кувезам та відкритим реанімаційним системам.

Відділення спеціалізується на наданні спеціалізованої невідкладної допомоги як доношеним так і недоношеним новонародженим м. Харків. В структурі захворювань дітей у відділенні присутні вроджена інфекція, асфіксія при народженні, вроджені вади.

Відділенням надається діагностично-консультативна допомога новонародженим у міських пологових будинках м. Харків та у разі потреби транспортування  їх у спеціалізовані лікувальні заклади.

У відділенні використовуються сучасні методи діагностики та лікування: моніторинг лабораторних показників та обстеження на внутрішньоутробні інфекції методами ІФА та ПЛР за результатами яких призначаються антибіотики. За допомогою УЗД, ЕКГ та рентгендіагностиці визначають причину захворювання  та контролюють процес лікування і призначення процедури системної гіпотермії, введення екзогенного сурфактанта, проведення оперативного закриття ОАП та лазерної коагуляції сітківці.

Лікарі відділення:
1. Солошенко Ігор Володимирович, завідувач відділення, кандидат медичних наук, лікар-анестезіолог дитячий вищої категорії
2. Палєєва Наталія Вікторівна, лікар-неонатолог вищої категорії
3. Тріщун Ольга Миколаївна, лікар-анестезіолог дитячий другої категорії
4. Булгакова Наталія Віталіївна, лікар-анестезіолог дитячий другої категорії
5. Базарова Вікторія Олександрівна, лікар-неонатолог другої категорії
6. Лавроненко Лілія Миколаївна, лікар-неонатолог другої категорії
7. Буняєв Дмитро Васильович, лікар-анестезіолог дитячий другої категорії
8. Косенко Катерина Олександрівна, лікар-неонатолог
9. Каліногорська Дарія Олександрівна, лікар-анестезіолог дитячий